Hakkımızda

Pendik Tesisat Su Kaçağı Tespiti ve Tamircisi bir Petek Su Tesisatı Bakım – Onarım Hizmetleri iştiraki olup, başta Pendik ilçemizin tüm semt ve mahallelerine en hızlı ve etkili servisi götürebilmek amacıyla faaliyetlerine başlamış ve bugün itibaiyle İstanbul, Kocaeli (İzmit) ve Adapazarı (Sakarya) il sınırları içerisinde hizmet vermektedir.

Pendik Tesisat yapılarınızda veya yapılarınız dışındaki tesisatlarınızda oluşan ya da oluşabilecek su kaçaklarını, sızdırmaları, tıkanıkları; en son teknoloji ekipmanları ile kırmadan, dökmeden tespit etmek ve en hızlı, en güvenli, en dayanaklı şekilde onarımını gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur.

Tıkanıklık veya sızdırma tamiratının ciddi kırıp, dökerek bulunabildiği bir dönemden, özel cihazlar ile tespit edildiği bir döneme geçiş yapmış bulunuyoruz.

Ciddi bir zaman kaybanın yaşandığı o tamir işlemlerini, çok kısa zamanda gerçekleştirebilen bu sistemler ile firmamız, müşterilerinin zaman kaybı yaşamasını engellemektedir. Kırılıp dökülmüş duvar parçaları, kum, toz gibi kirin temizlenmesi gibi işlemler de bu sistemle tarihe karışmıştır.

En son teknolojiyi kullanan firmamız, işinde uzman, bilgi birikimi ve donanımı açısından en üst düzeyde olan takım arkadaşları hizmet vermektedir.

İstanbul Anadlu Yakası’nda hizmet veren firmamız, İstanbul il sınırları içerisinde tüm semtlerimize hizmet vermektedir.

Bugüne kadar yapmış olduğu işlerdeki kalitesi ve müşterilerinin memnuniyeti en iyi referansı olan firmamız; aynı ciddiyet ve yaklaşım ile en iyi hizmeti, en ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunmaya devam edecektir.

 

Pendik Tesisat bir Petek Tesisat Bakım ve Onarım Hizmeti iştirakidir.
Kırıp, dökmeden su kaçağı tespiti. %100 garantili su kaçağı tamiri.